Представники “Народного фронту” взяли участь у традиційній Всеукраїнській прощі освітян у Зарваниці, 26 вересня.

Вонс ІгорНа спільну молитву в Маріїнський духовний центр з’їхалися педагоги зі всіх куточків України. Серед гостей – народний депутат, голова Комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич та її мама, яка теж є педагогом. Як наголосив ще один обранець фракції “Народний фронт”, голова міжфракційної депутатської групи “Тернопільщина” Роман Заставний, це чудово, що освітяни зі всіх куточків України мають змогу не лише спільно помолитися, попросити Божого благословення у своїй нелегкій відповідальній праці, а й поспілкуватися, обмінятися досвідом.

Завітав на прощу педагогів й кандидат на посаду міського голови від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Вонс разом із дружиною. Він наголосив, що тернопільський край здавна вирізнявся високою духовністю. І сьогодні саме наш паломницький осередок – Зарваниця збирає освітян напередодні професійного свята, аби отримати духовну підтримку та сили на весь наступний рік.

У подяку за допомогу в організації прощі, керівництво області та народні депутати отримали із рук Архієпископа і Митрополита Василія Семенюка ікони.