Ведучу “КабріоЛіто” покликали під вінець на городі серед рядків з огірками й помідорами.

У Заліщиках Тернопільської області Фреймут, Педан і Притула вирішили влаштувати собі вечерю на природі з натуральних свіжих овочів. Ольга й Олександр відправилися до місцевих жителів у пошуках їжі. Оля й не очікувала, що в містечку знайдеться сміливець, який наважиться запропонувати їй руку й серце. Відважним лицарем виявився місцевий мешканець Василь, який пообіцяв почастувати ведучу свіжими овочами, а дорогою зізнався в коханні.

– Поки ми йшли до пана Василя в гості, він придумав цілий план, як спокусити мене вийти за нього заміж. Говорив, що коли мене бачить, в нього “тьохкає серце”. Що тут неподалік продається будинок, і ми зможемо жити в ньому разом, – сміється Ольга Фреймут. – Однак він приховав один важливий факт. Коли ми прийшли до нього додому, там нас чекала його дружина – класична сувора українська жінка “за 50”.

Як тільки залицяльник побачив дружину, він відразу ж змінив свої плани й запропонував жити втрьох. На запитання, змогла б витончена Ольга, що звикла до комфорту, переїхати в село й поратись в городі вона відповіла:

– У мене є один важливий принцип. Я за рівні права чоловіків і жінок. А в селі це неможливо, тому що на плечах у жінки лежить усе господарство. Невже коханій не можна купити пральну машину?! До того ж моє серце вже зайняте!

Нагадаємо, весела трійця з Нового каналу зараз знімає нове шоу КабріоЛіто. Ведучі кілька днів шукали пригод на Тернопільщині.