Чудова трійця з Нового каналу відучора перебуває на Тернопільщині. Олександр Педан, Ольга Фреймут та наш земляк Сергій Притула знімають нове шоу – КабріоЛіто.

Улюблені ведучі багатьох українців їдуть до моря на кабріолеті. Дорога, звичайно ж, не обходиться без пригод, цікавих зустрічей та всіляких приколів.

Ось як анонсує проект Новий канал:

“Патріот, екстремал і леді в одному кабріолеті. Буде весело! Буде яскраво! Це буде… нестерпно! Адже довго перебувати на одному квадратному кілометрі разом для цієї трійці не тільки задоволення, але і неймовірне випробування. Куди цього разу зверне Кабріолет на шляху до моря?”

Цікаво, що чіткого маршруту подорожі немає. Весела трійця доргою до Чорного моря звертає зі шляху й заїжджає в гості до глядачів, котрі надсилають свої запрошення та пропонують цікаві варіанти відпочинку для ведучих.

Про окремі свої пригоди команда розповідає на сайті та на власній сторінці в одній з соціальних мереж. А сьогодні враженнями від відвідин Тернопільщини Олександр Педан поділився в ефірі Підйому на Новому каналі.

За словами ведучого, команда Нового уже відвідала Збараж, де побувала вдома у Сергія Притули. Мама Сергія пригощала гостей, зокрема, свіжою свининкою, а відтак спакувала лоточки з їжею компанії в дорогу. Згодом Ольга Фреймут намагалася пригостити м’ясцем даішників, що зупинили кабріолет в дорозі. Проте вони чемно відмовилися.

Вчора Кабріолет гасав біля Тернополя – ведучі влаштували на летовищі змагання з драг-рейсингу. Із ведучими мірялися силами тернопільські гонщики.

На Тернопільщині мандрівники відвідали також Джуринський водоспад, а зараз перебувають у Заліщиках.

Весела подорож у супроводі відеокамер розпочалася 17 червня і триватиме до 18 липня. Наступним містом, яке відвідають новоканалівці, буде Кам ‘янець-Подільський. А побачити мандри трійці можна буде вже 4 липня о 22-й годині.