Колишній заступник голови ОДА Петро Гоч перебуває у розшуку. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив комісар Тернопільського об’єднаного військового комісаріату підполковник Сергій Гаврилюк.

“Петру Гочу повістка виписана і оповіщення відбувається за місцем реєстрації. Кажуть, що воно не відповідає дійсності. Проводиться розшук”, – повідомив Сергій Гаврилюк.

“По товаришу Гочу я, звичайно, доповім наступного разу. Може поїду до нього особисто, бо я його трошки знаю ще з тих часів, коли він був представником влади. Так що навіть якщо на вулиці його зустріну, особисто запрошу його у військкомат. А повістки, до речі, в мене є завжди з собою”, – запевнив комісар.

Щодо ж до депутатів Тернопільської міської ради, то з 53 народних обранців всього 7 депутатам вручені повістки. Серед інших – один багатодітний, двоє не придатні до служби у віську, чотири депутати перебувають в загонах оборони, що звільняє їх від мобілізації.

“Призвати когось з міської ради я, як вйськовий комісар, не маю можливості, там все прозоро і відкрито”, – каже підполковник.

Серед працівників Тернопільської міської ради 33 – військово зобов’язані. 15 з них перебуває в загонах оборони, 7 знаходиться на спецобліку (бронь) та шестеро – не придатних.

Нагадаємо, що Петро Гоч вже не є депутатом міської ради.

Джерело: Реально