20 червня відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій у Тернопільській обласній раді. Про це повідомляє прес-служба обласного парламенту.

обласна радаНа адресу в. о. голови облради надійшло звернення голів постійних депутатських комісій з питань бюджету Олександра Стадника та з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та  курортно-рекреаційної діяльності Віталія Шафранського. Керівників комісій турбує ситуація, яка склалася в бюджетній сфері у зв’язку з відсутністю обласного бюджету на 2013 рік. Під загрозою опинилося фінансування в повному обсязі соціальних виплат працівникам та капітальних видатків на підготовку закладів освіти до нового навчального року. Відповідні звернення на адресу депутатів Тернопільської обласної ради надійшли від керівників закладів освіти та профспілкових організацій області.

Після тривалої дискусії  погоджувальна рада вирішила рекомендувати першому заступнику голови Тарашевському скликати чергове пленарне засідання 45 сесії у вівторок, 2 липня 2013 року.

Також рекомендовано звернутися  до голови та  членів обласної виборчої комісії з клопотанням провести засідання комісії до 2 липня цього року, на якому розглянути питання щодо визнання повноважень 19 депутатів Тернопільської обласної ради замість вибулих.

Нагадаємо, що засідання сесії облради не відбувалися вже понад півроку. Чи вдасться Тарашевському зібрати депутатів цього разу – під питанням.

Читайте на цю тему: