Через 100 днів після вступу на посаду голова Тернопільської ОДА Степан Барна урочисто презентував програму роботи. Помпезний захід відбувався в Збаразькому замку. На нього звезли десятки чиновників.

Степан БарнаБільшість з гучних обіцянок залишилися лише в фантазії обласного чиновника і на папері, який, як відомо, усе стерпить. Детальніше зі списком можна ознайомитися за посиланням.

Зокрема, намісник Порошенка божився, що хоче приділити увагу зимовим видам спорту, зокрема біатлону, адже маємо під боком олімпійську базу з біатлону, де маємо збудувати нову трасу», – наголосив Степан Барна.

На днях цю затію з тріском похоронили у Підгородньому.

Депутати Тернопільської обласної ради не погодилися змінити межі заказника “Іванівський” (с. Підгороднє, Тернопільський р-н), тим самим призупинили один з етапів підготовки проекту побудови сучасної лижеролерної траси та стрільбища.

— Рішення не підтримали фракції, які входять у більшість, його обіцяють на наступну сесію знову винести. Буду ініціювати зустріч голів фракцій щодо цього питання, — зазначив начальник обласного управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур.

На думку спортивного чиновника, побудова такого комплексу на Тернопільщині закріпить наші перспективи як у спорті вищих досягнень, так і в масовому спорті. На днях пана Мацикура застукали в робочий час в одному з барів Тернополя.