громадські слухання Тернопіль тарифи на проїзд транспортВчора мало відбутися громадське обговорення встановлення тарифів на перевезення пасажирів у Тернополі. Виявилось, що дане питання зацікавило лише журналістів і… одну тернополянку Ольгу Бородіну.

Жінка прийшла у приміщення «Тернопільелектротрансу», де мав відбутися захід, і дещо зніяковіла.

– Зайшовши у залу, мене відверто здивувало те, що зал порожній, що дане питання, яке хвилює як владу, так і перевізників, воно не прийшло до спільного знаменника, як кажуть. І ні одні, і ні другі на слухання не з’явилися, – обурювалась Ольга Бородіна.

Слухання були призначені на 13-ту годину. О 13-ій 30 на території тролейбусного парку з’явився начальник управління транспорту Ігор Мединській.

– Дуже шкода, що ні громадськість, ні перевізники, які були заздалегідь проінформовані через засоби масової інформації, не прийняли активної участі в громадських обговореннях. Слухання не будуть переноситись однозначно, тому що потреби, як такої, немає. Тому що громадськість про це була проінформована. І якщо від громадськості не надійшло жодних зауважень, тому однозначно буде готуватися проект рішення на засідання виконавчого комітету і будуть тарифи затверджені. Тариф – 2 гривні у режимі маршрутного таксі, – зазначив Ігор Мединський.