Тернопільська «Нива» в 17 турі «Фавбет ліги 1» здобула вольову перемогу у Миколаєві у грі проти однойменного клубу – 1:4. Уже в дебюті матчу тернополяни «горіли».

Нива, футболПерша гостра атака господарів поля завершилася взяттям воріт. Провал правого краю оборони “Ниви” (суперник обіграв одразу двох тернополян), скидка в центр поля і Андрій Ковальов влучає точнісінько в нижній лівий від Андрія Новака кут воріт (1:0). Минуло трішки більше п’яти хвилин, як тернополян зрівняли рахунок. Після прострілу з лівого краю атаки Андрія Кікотя, точний удар в один дотик вдався Віктору Яневичу (1:1). У першому таймі арбітр не зарахував чистий гол центрального півзахисника «Ниви» Ігоря Малиша, поклавшись на принциповість асистента, який підняв прапорець сигналізуючи, що в тому епізоді був офсайд. Дані дії суддівської бригади розізлили гравців «Ниви», які в другому таймі видали цілу гольову феєрію. Спершу, фактично першим дотиком до м’яча, відзначився красивим ударом через себе Василь Товкацький, котрий лише за мить до результативного пострілу з’явився на полі замінивши Руслана Івашка (1:2). Тернопільські футболісти не стали відсиджуватися в обороні, граючи на утримання рахунку, а методично і далі насідали на ворота миколаївської команди. І досягли свого ще двічі. Цьому допомогло і вилучення миколаївця Ігоря Луценка, котрий завдав удару по ногах Віктору Яневичу. Отож, спершу Сергій Шестаков віддав вивірену передачу на Григорія Баранця, той вийшовши віч-на-віч з миколаївським кіпером, результативно завершив швидку двоходівку (1:3). А далі спрацювала зв’язка братів Баранців. Борис віддав передачу на хід Григорію і той з центральної зони чітко скористався отриманою нагодою (1:4).

Це перемога стала найбільшою для «Ниви» в нинішньому сезоні, окрім того, це хороший реванш за прикру поразку тернополян від миколаївців у першому колі (2:3). До того ж, футболісти “Ниви” зробили чудовий подарунок своєму старшому тренерові Михайлу Михайловичу Дунцю, котрий саме сьогодні святкує свій 63-й день народження, – йдеться на офіційному сайті ФК “Нива.”, пише сім днів