нових депутатів не ввели Свобода Кайда Хоптян ТВКСьогодні розпочалась 40 сесія Тернопільської обласної ради. До порядку денного загалом включено понад 60 питань.

На початку сесійного засідання планувалось заслухати інформацію голови обласної виборчої комісії про визнання обраними депутатами наступних за черговістю кандидатів в депутати у виборчих списках відповідних місцевих організацій партій. Однак цього не сталося.

– Є голова територіальної виборчої комісії? Тоді переноситься це питання на наступне пленарне засідання. Хоча голова обіцяв бути, доповідати, чекає кандидат в депутати від Української народної партії, і є вже протокол, і підписаний, і прийнято рішення. Так у нас працює територіальна виборча комісія під головуванням представника Компартії. Я думаю, що на наступне пленарне чи повісткою, я вже не знаю,  або заказним листом з повідомленням чи з притягненням, – розмірковував голова облради Олексій Кайда.

До слова, перед початком розгляду питань порядку денного до депутатів звернувся голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. У своїй півгодинній доповіді він поінформував про засідання Ради економічних реформ у Львівській області, яке відбулось у понеділок та похвалив Президента. Хоча і визнав, що не всі сьогодні задоволені нинішньою владою. Не забув губернатор і про себе хорошого – тут традиційно пішла мова про телевізори в школах,  освітлення сіл, реконструкцію стадіонів тощо.

Заявив Валентин Хоптян і про підтримку «свободівців».

– Я хочу сказати, що ті пікети, які виставили, і в тому числі і партія «Свобода» у Львові, я їх теж, скажу вам підтримав, у багатьох питаннях. Якщо люди стоять і говорять: «Спасіть над від свавілля Львівського арбітражного суду». Ну хіба не правильно? Правильно. Я в цих питаннях став би поряд з ними і підтримав їх, якби не їхав з Президентом, – запевнив голова ОДА.

Більше на цю тему:

Обласна виборча комісія водить “Свободу” за ніс

Сесію обласної ради хочуть зірвати?

Кайда через пресу кличе депутатів працювати