Від старого табло центрального стадіону Тернополя, яке минулого тижня під час демонтажу зігнуло два вантажопідйомні крани і вперлося у чашу стадіону вже майже нічого не залишилося. За допомогою п’ятидесятитонного крану, який пригнали зі Львова, табло успішно опустили на землю та продовжили роботи з демонтажу. Сама чаша стадіону від невдалої спроби ліквідації старого табло не постраждала.

Про це повідомляє телеканал TV-4.

Невдала спроба демонтажу старого табло збитків комунальному підприємству “Тернопільський міський стадіон” не завдала. Два зіпсовані вантажопідйомні крани та виклик крану зі Львова задля продовження робіт – відчула кишеня не стадіону, що належить місту, а фірми підрядника, яка займається реконструкцією спортивної споруди.

– Причину знаєте, тому що був порив вітру і табло зависло над чашею стадіону, але за допомогою львів’ян, які нам допомогли, було успішно демонтовано табло, яке на даний час розрізається і вивозиться на металолом, – розповів головний інженер КП “Тернопільський міський стадіон” Володимир Лабатюк.

Основна конструкція стадіону, кажуть, вагу табло витримала добре – основа чаші не дала жодної тріщини. Тим часом розглядають можливості встановлення нового табло. Міський стадіон вже отримав пропозиції від фірм-виробників із Києва та Сєвєродонецька. Очікують на пропозицію від Вінницького виробника. Обиратимуть саме вітчизняне табло – аби вразі виникнення проблем було з кого спитати, каже керівництво стадіону. Тендер на нове табло заплановано на кінець червня. Воно має бути сучасним, із використанням новітніх технологій електроніки. Обиратимуть у співвідношенні ціна-якість. Орієнтовно розраховують, що нове табло обійдеться місту приблизно у мільйон гривень. На відміну від табло-попередника, яке було дев’ятнадять метрів в ширину, та понад сім метрів заввишки, нове табло буде меншим. Приблизно десять на шість метрів.

– Воно буде менше, але ефективніше, глядач буде бачити всю інформацію з будь-якого куточка стадіону, – каже Володимир Лабатюк.

Нове табло не займатиме місце попередника – його розташують над південною трибуною стадіону.