На сесії 19 серпня сформувався новий формат більшості у міськраді. Депутатська “вольниця” складається з 27 депутатів трьох фракцій – “Свободи”, БПП і “Самопомочі”.

Сергій НадалПорівняно з попередньою, сформованою на першій сесії, є дві зміни. Зміна перша – “Батьківщину” у спілці з “Свободою” і БПП замінила “Самопоміч”. Зміна друга – до її формування непричетний Сергій Надал.

“Більшовики” добилися прийняття низки рішень, які підвищують статус депутатів, скасування інвестиційної угоди на ринку на Живова та пролобіювали ряд земельних рішень.

Наразі об’єднання неформальне і більше закулісне. Його лідерами вважають трьох тягнибоківців – Романа Навроцького, Івана Сорокаліта та Ігоря Турського. Щоправда, жоден із “заколотників” публічно не заявляв про політичний союз та принципи об’єднання. Дуже ймовірно, що ця більшість творилася на противагу міському голові, щоб обмежити його владу у місті, причому першою повстала рідна для Надала “Свобода”.

Формально у трьох фракціях разом 27 депутатів. Цього достатньо, щоб приймати будь-які рішення і дуже близько, щоб долати будь-які вето Надала.