Гнівну заяву на нашу адресу опублікував сайт обласної “Батьківщини”. Реакція трохи дивна, але прогнозована. Будемо тішитися, якщо прес-службу згаданої партії залишать при роботі і зарплаті.

Інші ЗМІ, однак пишуть протилежне:

Скорочення у партії “Батьківщина” почалося через важку ситуацію з фінансуванням.

Про це з посиланням на джерело в штабі БЮТ пише газета “Сегодня”, яка входить до холдингу СКМ Ріната Ахметова.

За інформацією видання, у лютому будуть розпущені всі прес-служби обласних організацій партії. “Але центральний штаб практично не зачеплять”, – уточнило джерело.

“Політологи пов’язують це рішення з тим, що в БЮТ остаточно зрозуміли: вибори парламенту будуть у 2012 році”, – зазначає газета.

Співрозмовник видання також зазначив, що у “Батьківщини” важка ситуація з фінансуванням.

“Ситуація не критична, але важка. Коли наші великі бізнесмени зрозуміли, що БЮТ в опозиції надовго, всі вони стали дрейфувати в сторону влади. Хтось це зробив відразу, як Губський і Веревський, хтось, як Васадзе, ще вичікував, але все ж таки пішов до регіоналів, бо воювати з владою не зможе”, – сказав він.

“А деяким, як Баграєву, просто влаштували прес на бізнес. Так що зараз щедрого фінансування, взагалі немає. Правда, ще дає гроші Жеваго, але небагато в порівнянні з 2009”, – зазначив співрозмовник.

“А друга причина – ми не у владі. У 2009 кожен нардеп отримував на округ гроші зі стабілізаційного фонду бюджету і частину віддавав на партію. Але зараз бюджет не в наших руках”, – сказав він, пише Українська правда