Під час засідання Верховної Ради, 13 травня  озвучено депутатський запит народного депутата Василя Деревляного до Прем’єр-міністра України, щодо невідкладного забезпечення державного контролю за діяльністю корпорації «Укрбудінвест» з метою захисту прав ошуканих, на суму біля 1 млрд. грн.  3 000 пайовиків , самим  Зіновієм Щепановським.

.


До Василя Деревляного як народного депутата України звернулася ініціативна група, яка представляє майже 3 000 тисячі пайовиків ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ», адже вже впродовж двох років не здійснюється будівництво житлових об’єктів. Практично щодо усіх об’єктів завершились терміни здачі, які були зазначені в договорах дольової участі, проте багато з них не побудовані навіть на половину, в той час як пайові внески сплачені на 70 % і більше.

Громадяни неодноразово зверталися до органів Міністерства внутрішніх справ, прокуратури, Державної інспекції архітектурного та будівельного контролю, інших компетентних органів, однак жодного реагування з боку державних органів не було. Окрім того, ошукані, відомим в області горе-бізнесменом Щепановським, тернополяни зверталися і до представників влади: у грудні минулого року до тодішнього губернатора області М.М. Цимбалюка (який  в грубій формі одразу ж відмовив громадянам у допомозі), згодом, до діючого бездіяльного голови Тернопільської ОДА В.А. Хоптяна та міського голови Тернополя С.В.Надала, проводили масові мітинги, але обіцяна високопосадовцями допомога так і залишилися на рівні обіцянок; ця безсоромна обласна та міська влада обдурюють пайовиків вже більше як півроку.

«На сьогодні, ця антиукраїнська, антинародна та бандитська влада не реагує на злодіяння таких нахабних підприємців як Щепановський, та не захищає людей від наслідків їх афер. Я так розумію, якщо всі відмовилися допомогти цим людям, то значить Щепановський подарував їм у вигляді солодкого цукерка квартири за людський рахунок.

На сьогоднішній день, попри небажання цієї бездарної та корумпованої обласної влади, я буду робити все, щоб відстояти права цих обдурених людей та допомогти їм», – заявив народний депутат України Василь Деревляний.

Реагуючи на звернення значної кількості ошуканих тернополян та очевидні факти порушення прав людей та чинного законодавства, 10 травня 2011 року Василь Деревляний направиви депутатське звернення до Генпрокурора України, Міністра внутрішніх справ та голови СБУ України. А вже 13 травня поточного року з депутатським запитом звернувся до Прем’єр-міністра України.

Про це повідомила прес-служба місцевої “Батьківщини”.  До слова, працівники цієї структури винайшли новий спосіб комунікації зі ЗМІ. Щоби не морочити собі голову писаниною текстів, там додумалися розсилати листи без теми і тексту, а лише з посиланнями на партійний сайт. Типу, дось з вас, журналюг, і такого куцого лінка. Дякуємо і на тім.