До Народного депутата України від ВО Батьківщина, Володимира Бойка, котрого до депутатства просунув його покровитель Голова Тернопільської обласної організації БЮТ Василь Деревляний, звернулись батьки вісімнадцяти учнів 1-В класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з приводу сприяння у заміні одного вікна у школі.

 

Бойко, Апостол і Деревляний у вишиванках блокують Верховну Раду «Ми, батьки учнів 1-В класу Козівської загальноосвітньої школи №1 просимо Вас посприяти нам у заміні одного вікна на металопластикове з метою навчання учнів в належних умовах. Маємо надію, що Ви не відмовите нам у позитивному вирішенні цього питання».

Під листом підписались 18 батьків школярів та Класовод Марків Н.М.  25.02.2013 року.

 Як і більшість Народних обранців, подібні прохання депутати одразу скеровують в органи виконавчої влади для виконання. Як стало відомо, так зробив і Володимир Бойко. Одразу скерував відповідне звернення в Тернопільську обласну раду на ім`я в.о. Голови Сергія Тарашевського, та в Тернопільську обласну державну адміністрацію на ім`я Голови Валентина Хоптяна:

 «Керуючись ст. 16.Закону України «Про статус народного депутата України» від 17 листопада 1992 року, прошу Вас розглянути заяву батьків учнів 1-Б класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та посприяти у заміні вікна у Козівській ЗОШ. Про результати мого звернення прошу повідомити мене у встановленому порядку».

 Обурює факт, що прохання не стосувалося замінив усіх вікон в школі, не десяти і навіть не п`яти. Батьки прохають поміняти лише одне вікно в класі. Ринкова вартість звичайного металопластикового вікна становить близько однієї тисячі гривень.

 То невже Народний депутат з зарплатнею близько двадцяти тисяч гривень в місяць не спроможний самостійно вирішити питання з одним єдиним вікном? Та ще й робить помилку в номері класу (батьки вказали 1-В клас, Народний депутат вказує 1-Б клас).

 Назріває питання, за кого ми голосували, шановні? Невже нам потрібні такі народні обранці, котрі не в силах замінити одне пластикове вікно в школі?