У підрозділах Територіального управління МНС України у Тернопільській області проводиться обов’язковий технічний контроль відомчих транспортних засобів та огляд-конкурс на краще утримання закріпленої техніки.

Невід’ємною складовою таких заходів є забезпечення безаварійної експлуатації закріплених транспортних засобів, попередження випадків загибелі та дорожньо-транспортного травматизму, а також стану транспортної дисципліни серед особового складу (водіїв службового та приватного автотранспорту, пішоходів).

Приймаючи від водіїв заліки з Правил дорожнього руху, технічної підготовки, а також визначаючи рівень практичних навиків роботи зі спецагрегатами та пожежно-технічним обладнанням фахівці Територіального управління МНС проводять переатестацію усього водійського складу підрозділів області на право їх подальшої роботи на транспортних засобах спеціального призначення.

Начальник Територіального управління генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, зазначив, що безпека дорожнього руху у великій мірі залежить від комплексу організаційних, практичних та профілактичних заходів, які повинні щоденно проводити керівники усіх рівнів.

У підсумку, за результатами оглядів, буде визначено кращі підрозділи.