Міський голова Сергій Надал обіцяє жорстоко покарати керівника дитячого закладу, де були розбиті термометри із ртуттю.

Наразі, за його словами, тут триває спільне службове розслідування управління освіти та управління охорони здоров’я. Окрім того, на директора дошкільного закладу санстанцією та МНС накладено штраф. Сергій Надал звинувачує у ситуації, що сталася, керівництво дитсадку і обіцяє взагалі викорінити у Тернополі халатне ставлення до роботи.

–        Питається чого ті термометри стояли в тій кімнаті, де приходять і переодягаються батьки і діти? Друге питання. Чому, якщо такі дії відбулися, негайно не було про це повідомлено чи Міністерство з надзвичайних ситуацій, чи санстанцію, чи будь-кого з компетентних органів. Це треба було прочекати чотири дні, щоб виявилось, що є якісь розлади в здоров’ї дитини, після того вони почали рухатись. Це ще раз свідчить про безконтрольність і халатне відношення, яке, я впевнений,  існувало, але більше не буде існувати ні в освіті, ні в медицині. Ми для все цього зробимо. Я думаю, що цей приклад буде для багатьох показовим, починаючи від керівництва садочку і закінчуючи найвищим керівництвом управлінь медицини та інших.

Згадав міський голова і випадок захворювання чотирьох дітей на жовтуху в 16 загальноосвітній школі. Зараз там теж триває службова перевірка. Логічним завершенням цього, говорить Сергій Надал, стане зміна керівництва навчального закладу.