Тернополяни зможуть порівняти кутю від намісника Януковича Хоптяна і “свободівську” кутю від чиновників і депутатів-націоналістів.

Надал і Кайда:  Хто до нас на кутю?Цієї неділі, 13 січня, на Театральному майдані Тернополя відбудеться фестиваль «Українське Різдво». Патронують захід нардеп Олексій Кайда та міський голова обласного центру.

Як зазначають організатори, метою цього фестивалю є бажання представити красу українських традицій святкування Різдва Христового. Паралельно у неділю на головній площі міста відбудеться міське свято “Різдвяна коляда”. На тернополян чекає концерт, парад вертепів і нагородження переможців міських конкурсів «Феєрія новорічного міста» – на краще оформлення новорічної ялинки, святково вбраних вітрин магазинів або дворів житлових будинків та «Різдвяне диво» – конкурс на кращу різдвяну шопку. Окрім видовищ, запропонують організатори свята городянам і «хліба». На Театральному майдану знову пропонуватимуть кутю та інші різдвяні страви. Нагадаємо, цього тижня, у середу, мешканці міста вже мали можливість безкоштовно скуштувати куті, узвару та інших наїдків від учасників фестивалю «Нова радість стала» та фестивалю куті, які, як відомо, проводилися під патронатом голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна. У неділю можна буде  спробувати ще й «свободівської» куті. І оцінити, а чия ж краща!?