.

Про функціонування у Палаці спорту так званого спорт-бару міський голова Сергій Надал, виявляється, дізнався із Інтернет-видань та журналістів. Принаймні на прес-конференції 3 червня запитання журналіста з цього приводу викликало у мера здивування.

.

– Міська рада виділили площу для Федерації боксу. Під час проведення змагань у день відкриття там дійсно функціонував, але це не бар був. Просто у гарячий день там продавали холодні напої і воду. Якщо там якийсь бар і функціонує, то він функціонує незаконно. Жодного рішення на його розміщення і торгівлю ніхто не давав, – наголосив Сергій Надал.

У різкій формі він прокоментував і заяву депутата міської ради Петра Гринчишина, в якій він наголошує, що «спочатку свободівська більшість безкоштовно віддає частину цього приміщення одному з танцювальних клубів, а тепер невідомо звідки там вже з’явився бар».

– Якщо реально депутат знає, що там працює бар, то депутат має бути прикладом законослухняності і першим повідомити про цей факт чи в муніципальну поліцію, чи в правоохоронні органи. А не робити собі якісь політичні дивіденди і писати звернення, – наголосив Сергій Надал.

Фото “Погляду”