.

З вуст голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна неодноразово лунали заяви про будівництво у нашій області басейнів та льодових палаців. Однак, виявляється, грошей на це немає. Принаймні про це стверджує очільник Тернополя Сергій Надал.

.

Мер запевняє, що особисто підписав гарантійній листи, де вказано – у разі фінансування мерія виділить необхідні земельні ділянки. Натомість міський голова отримав відповідь з Мінфіну, в якій зазначено, що бюджет на цей рік сформований і жодних грошей на будівництво плавальних басейнів і льодових палаців там не передбачено. Тим більше, що у місті діє на сьогоднішній день 4 великих басейни.

– У нас є реальні проблеми. У нас немає достатньо коштів, щоб якісно реконструювати стадіон, у місті треба будувати якісний великий ігровий зал. Це ті речі, на які, в першу чергу, треба витрачати кошти. Крім того, згідно з тими пропозиціями, що надавалися, виготовлення проектно-кошторисної документації на басейни і палаци лягало на замовника, тобто на міську раду.  Вартість її більше 2 мільйонів гривень. Чи є потреба сьогодні викидати ці кошти на проект для басейна? Чи краще збудувати зал для ігрових видів спорту чи дати ці гроші на стадіон?, – запитує мер.

Водночас Сергій Надал додав, якщо у наступному році в бюджеті будуть на це закладені кошти, то місто без проблем виділить земельну ділянку під будівництво.