Надал звітував про сто днів на посаді міського голови ТернополяСергій Надал прокоментував заяву екс-мера Романа Заставного сьогодні під час прес-конференції, яка була присвячена звіту про сто днів роботи на посаді мера.

Нагадаємо, сьогодні тернопільські журналісти електронною поштою отримали заяву депутата міської ради, екс-мера Романа Заставного. У ній він зазначає, що повторно звернувся до міського голови Сергія Надала з проханням перерахувати належну йому заробітну плату на потреби фундації «Справа Патріарха Йосифа». Виплата коштів, за його словами, передбачена діючим законодавством. Тому Роман Заставний не розуміє, чому їх не виплачують. Тим більше, що він просить перерахувати їх на благодійність.

Сергій Надал заяву свого попередника прокоментував так:

– Для того, щоб утримати бідного, безробітного Романа Заставного, я дійсно отримав від нього заяву, в якій він просить виплатити йому кошти за півроку. Ми зробили всі дії, згідно із діючим законом. Буквально минулого тижня ці кошти надійшли в міський бюджет і ми можемо продовжити їхню виплату для утримання людини. Він розповідав там про якусь підтримку громадських організацій, благодійність… Дуже добре бути благодійником за рахунок наших з вами коштів, – зазначив мер.

Окрім того, за словами Сергій Надала, Роману Заставному виділено на утримання 75 тисяч гривень, а заява від нього на благодійність надійшла на 5 тисяч гривень. Причому по одній заяві на 2,5 тисячі гривень навіть не вказано розрахунковий рахунок, куди перераховувати кошти.