18 січня виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення викликати власника будівельної фірми ТІЗ «Добробуд» на комісію по заробітній платі, яка проходить під головуванням заступника міського голови з економічних питань Вікторії Остапчук, повідомляє “Номер один”

Під час розгляду питання про оформлення права власності на квартири та приміщення в багатоквартирному будинку з’ясувалось, що середня заробітна плата по підприємству становить близько 1150 грн. (відповідна цифра було озвучена на виконкомі), що суперечить вимогам міського керівництва щодо підвищення заробітної плати у Тернополі до 2100 грн. На думку міського голови Сергія Надала, сьогодні жоден будівельник не працює за таку плату, а підприємство має потужності платити людям гідну зарплату і робити це прозоро. В результаті, виконавчий комітет погодив даний проект рішення, натомість пана Смакоуза запрошено на комісію по заробітній платі. Враховуючи те, що він є депутатом міської ради, Сергій Надал дав розпорядження прес-службі ТМР зробити цей процес максимально публічним та відкритим.

Слідом за керівником ТІЗ «Добробуду» на комісію по заробітній платі піде й директор іншої відомої будівельної фірми «Креаторбуд» Ігор Гуда. У міського ради до нього аналогічні питання, єдина відмінність – Ігор Гуда не є депутатом міської ради.