Цього тижня міський голова Тернополя Сергій Надал здійснює cвою першу робочу поїздку за кордон. Впродовж тижня він відвідає чотири польських міста: Люблін, Варшаву, Катовіце і Краків, – повідомляє прес-служба мерії.

У Любліні Сергій Надалі обговорив питання  вивозу та переробки сміття, а також можливість реалізації спільних проектів із залученням коштів Євросоюзу. У Варшаві мер візьме участь в ІТ-конференції – як за допомогою сучасних інформаційних технологій можна покращити якість надання муніципальних послуг. Наступним буде місто Катовіце. Тут відбудеться зустріч із представниками місцевого аеропорту (який, до речі, розвивається найдинамічніше в країні). Досвід поляків має стати корисним у відродженні тернопільського летовища. Також у цьому місті базується офіс компанії Wizz Air (бюджетні авіалінії). Відвідає міський голова і Хожув (місто-партнер Тернополя), де підпише спільну програму дій на 2011 рік, і Краків, з яким планується співпраця у плані підготовки до ЄВРО-2012.

Нагадаємо, що попередник Надала також полюбляв закордонні вояжі. Звичайно, усе зі «святою місію» вивчення передового досвіду. Тернополяни, щоправда, не дуже того досвіду відчули і побачили. Сподіваємося, новий міський голова не буде повторювати помилок попередника. А «За збручем» буде стежити, як наші польські колеги будуть висвітлювати цей офіційний візит.