Нова міська влада почала працювати у тих напрямках і почала робити деякі реформи в тих галузях, які протягом 20 років ніхто не зачіпав, тому що комусь так або було вигідно, або хтось не хотів чіпати.

Про це сьогодні заявив міський голова Сергій Надал, звітуючи про 100 днів своєї роботи на посаді мера.

– За цей період роботи ми встановили дуже багато фактів зловживання попередньою владою, які обертаються мільйонами гривень втрат для міського бюджету. Буде проведена спеціальна прес-конференція, на якій буде висвітлено всі недоліки роботи попередньої влади, всі зловживання влади, що призвели до втрат міського бюджету, – пообіцяв мер.

Однак сьогодні, за словами Сергія Надала, вже можна говорити відверто, що це – мільйони гривень. Наприклад, діяльність не так давно ліквідованого комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» за останній рік завдала збитків на понад 3,5 мільйона гривень. Наступний приклад – це діяльність шляхово-експлуатаційної дільниці, яка займається прибиранням вулиць.

– В минулих роках в зимові періоди це підприємство списувало за місяць часу і отримувало компенсацію з бюджету за надані послуги 2-3 мільйони гривень. Це в сніжні місяці. Цього року з грудня місяця вони вкладаються у 900 тисяч гривень. Я думаю, що на рахунок прибирання центральних доріг і тротуарів немає претензій, що вони прибираються краще, при цьому всьому вартість витрат зменшилась вдвічі. У чиї кишені йшла різниця, я думаю, нехай з’ясовують правоохоронні органи, – зазначив Сергій Надал.

Окрім того, розповів мер, сьогодні вже по квартирному відділу відомо п’ять фактів, коли проводилось будівництво будинків у Тернополі всупереч рішенню сесії міської ради. Тобто без укладення договорів про сплату коштів у міській бюджет. Лише за трьома такими фактами сума збитків становить близько одного мільйона гривень.