Нагадаємо, 21 березня на національному новинному 5 каналі демонстрували програму про Тернопіль. А точніше про перших сто днів роботи міського голови Сергія Надала та його команди.

Сьогодні на прес-конференції керівник міста запевнив журналістів, що це була ідея суто київських журналістів і жодної копійки на це витрачено не було.

– Всіх в Україні дуже цікавить єдиний на всю державу міський голова-свободівець. Для них це є дуже актуальнп тема. До нашої прес-служби звертались навіть з Росії, для них це взагалі майже екзотика, що націоналіст зміг стати міським головою. Тому це суто журналістські матеріали. Тим більше, якщо ви мали можливість дивись ті матеріали, які були розміщені на СТБ, то це були, скажімо так, не зовсім позитивні матеріали про діяльність міської ради і міського голови, – заявив Сергій Надал.

На запитання журналіста, як можна пояснити той факт, що у фінальних титрах було зазначено, що замовником виготовлення і розміщення передачі виступила фізична особа підприємець Кочкіна, міський голова відрізав: «Вам краще це питання задати Кочкіну…».

У розмову втрутилась і начальник прес-служби міської ради. Катерина Калуш додала, що це була авторська програма і знімальна група сама звернулась до них за коментарем.