Аби завершити реконструкцію центрального стадіону Тернополя місто розраховує на гроші із державного бюджету. Робіт на футбольній арені, яку готують як тренувальну базу до Євро-2012, ще чимало, а от грошей, виділених на реконструкцію з міського бюджету – навпаки не вистачає, – повідомляє TV-4.

.

Цього року з міського бюджету на реконструкцію центрального стадіону Тернополя виділили три мільйони гривень. Приблизно стільки ж освоїли за попередні роки. Ще один мільйон, з бюджету області, цьогоріч виділила Тернопільська облрада. Наразі триває реконструкція чаші футбольної арени. Водночас у міста не вистачає грошей на закупівлю пластикових сидінь, заміну освітлення і сучасне табло, які є обов’язковими, відповідно до вимог УЄФА. Відтак влада міста звернулася за грошовою допомогою до держбюджету.

– Є погодження голови обласної державної адміністрації про те, що вони підтримують наше клопотання. Підписано наше звернення до них, відповідне звернення пішло на міністерство економіки і зараз ми будемо спілкуватися з міністерством економіки, щоб там погодили ці зміни, щоб цей об’єкт був внесений до постанови кабінету міністрів і ми отримали відповідне фінансування. Постанова прийнята таким чином, що кошти мають бути профінансовані в цьому році і мають бути використані в цьому році, тому нам дуже важливо, щоб якомога швидше пройшли всі тендерні процедури, аби ми могли вчасно цього року закінчити цей об’єкт, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Наразі на стадіоні продовжують встановлювати дах над усіма трибунами. Водночас трибуни готують до облаштування пластиковими сидіннями. Документація на встановлення нового освітлення і табло, у керівництва стадіону фактично готова. В держави Тернопіль просить 8 мільйонів 900 тисяч гривень.

– Цих коштів, за підрахунками, вистачить на закінчення реконструкції чаші стадіону і встановлення освітлення потужністю 1200 люксів, а також встановлення електронного табло. Фактично, стадіон буде готовий до введення в експлуатацію, але при одній умові – що кошти надійдуть вчасно, щоби встигнути наздогнати графік виконання робіт, від якого ми поки що відстаємо десь на півтора місяця, – каже директор КП “Тернопільський міський стадіон” Ярослав Колісник.

Якщо будуть гроші, каже Ярослав Колісник, відставання від графіка компенсують, залучивши більше працівників та завдяки проведенню різних робіт одночасно. Аби і надалі претендувати на прийом команди-учасниці Євро-2012, реконструкцію Тернопільського міського стадіону мають завершити до грудня цього року.