До дискусії про те, хто має йти до Верховної Ради від “Свободи” по міському мажоритарному окрузі підключився Сергій Надал.

Міський голова Сергій Надал підтвердив ймовірність того, що лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок на вибори до Верховної Ради може піти від Тернополя. Остаточне рішення з цього приводу ще не прийнято. Хоча партія розглядає Тернопіль як політичний майданчик для свого ватажка. І це не випадково.
– Тернопіль, традиційно, вважали містом, де перемагала «Свобода». У свій час навіть було гасло, що українські перемоги розпочнуться саме з Тернополя. Тому такий варіант не виключається. Зараз ми чекаємо змін до законодавства про вибори. Адже досі до кінця невідомо, якими будуть правила гри на виборах. Зокрема, чи буде можливість йти одночасно і по списках, і по мажоритарних округах, – зауважує мер.

На думку очільника міста, чинна влада продовжує у цьому плані експериментувати.
– Вони десь вивчають потенційні можливості тих чи інших кандидатів пройти до Верховної ради. Враховуючи те, що на сьогоднішній день показує соціологія, влада може лишитися в меншості, тому вони будуть приймати певні рішення, щоб якимось чином скорегувати цей закон на свою користь, – вважає Сергій Надал.
Загалом сьогодні говорити про розподіл округів і кандидатів, на його думку, ще зарано. З цього приводу буде прийматися загальнопартійне рішення. Крім того, оскільки зараз існують домовленості про спільні дії між «Батьківщиною», «Свободою» і «Фронтом змін», рішення буде прийматися враховуючи і спільну позицію.
Нагадаємо, що раніше вважалося, що від “Свободи” по Тернополю мав йти голова облради Олексій Кайда. Не виключено, що оголосивши про можливий похід Тягнибока, свободівці мають намір відбити в усіх конкурентів бажання балотуватися в обласному центрі, а потім висунути … Кайду або когось з близького оточення мера.