Бунт частини депутатів проти команда мера зазнав поразки. Її констатував, раніше непримиримий опонент, голова фракції “Громадянської позиції” Петро Ландяк. На кону затвердження Генплану Тернополя, яке вже внесене у порядок денний сесії міськради. Проти документу виступають активісти та частина місцевого політикуму.

Під крило Сергія Надала повертаються фракції Радикальної партії, Громадянської позиції, Народного контролю та “Батьківщини”. Разом з вірними меру свободівцями цього більш ніж достатньо для голосування за будь-які рішення, у тому числі земельні.

“Ми чотирнадцять депутатів з партій Громадянська позиція, Батьківщина, Радикальна партія Ляшка і Народний контроль, захищаючись від наглості, декількох осіб-депутатів, так званоі більшості, вимушено об’єднались і наступили на осине гніздо окремих “білих пухнастих”деребанщиків. Ось тому такий шквал! Спам’ятайтесь!!! Народ не лохи, він все розуміє!” – як завжди плутано написав на сторінці у соцмережі пан Ландяк.

Як ми писали раніше, у понеділок секретарем земельної комісії міськради призначили наближеного до мера бізнесмена Володимира Бліхара. Опозиціонери з “Самопомчі” та ВО “Свобода” заявили про незаконність такої зміни.

Розгляд проекту Генплану Тернополя запланований на найближчій сесії міськради.