Ситуацію з аварійністю на перехресті вул. Лучаківського і Будного взяв під контроль міський голова Сергій Надал. Він обіцяє навести там лад.

.

Про це пише “20 хвилин”.

Жителі цього району нарікають на підвищену аварійність на перехресті. Люди зауважують, що дорожні пригоди там стаються мало не щодня. 25 травня на тій дорозі перевернувся ВАЗ, повідомив тернополянин Ігор Корпан. Чоловік переконаний, що причина частих аварій – поганий стан розмітки, відсутність дорожніх знаків та поломки світлофора. У ДАІ не заперечують, що на цій ділянці потрібен новий потужний світлофор, але на нього міськрада повинна виділити кошти. А от поновити розмітку та нанести попереджувальні смуги можна лише після того, як дорогу відремонтують.

– Ми вже створили робочу групу, до якої входять керівник міської ДАІ, представники обласної ДАІ, заступник міського голови, який курує напрям житлово-комунального господарства, – повідомив міський голова Сергій Надал. – Ми будемо робити все, щоб ліквідувати цю проблему. На цій ділянці потрібно буде зробити розмітку, налагодити повноцінну роботу світлофора.

Чи куплять новий світлофор, мер не повідомив. Не називає й дати, до якої мають відремонтувати дорогу.

– Новий світлофор — дуже дорогий, – зауважує міський голова. – Чесно кажучи, щоб купити його, треба вилучити кошти з ремонту доріг. Сьогодні це недоцільно. Пріоритетом є дороги.