Сьогодні, 7 червня у Верховній Раді зареєстровано законопроект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Деревляний кує, поки гаряче...Автором проекту є нардеп від “Батьківщини” Василь Деревляний.

Нагадаємо, наприкінці травня виповнилося півроку рекордної за тривалістю бездіяльності головного органу місцевого самоврядування Тернопільщини. 30 травня Конституційний суд своїм рішенням продовжив існування паралізованого органу, постановивши, що вибори до облради мають відбутися у жовтні 2015 року.

Як відомо, у теперішньому депутатському корпусі обласної ради немає представників “Батьківщини”. Зрозуміло, що такий стан справ не влаштовує тернопільських соратників Юлії Тимошенко. Нещодавно у коментарі для “За Збручем” керманич “Батьківщини” в області заявив, що якщо депутати облради не зберуться і не приймуть бюджет, – необхідно йти на перевибори.

“Наша політична сила готова до перевиборів Тернопільської обласної ради. Якщо ми підемо на такий крок, то насамперед зніметься напруження в області”, – запевний Деревляний.

Як ми повідомляли, не проти перевиборів до облради і головний «ударівець» Тернопільщини нардеп Ігор Побер. Водночас представники “Свободи” запевняють, що облрада працює, і не бачать потреби у позачергових виборах. Тим паче, що на них, за словами побратимів Тягнибока, необхідно близько 30 мільйонів гривень.

Наразі проект постанови Деревляного поданий на розгляд керівництву Парламенту.

Читайте на цю тему: