Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ МП Павло (Лебідь) відзначив своє 50-річчя на день Солідарності трудящих,  1 травня. Гості не влізли до одного залу ресторану – довелося розсаджувати їх в трьох банкетних “палатах” одного з кращих готелів Києва “Русь”. Захід проходив у закритому режимі, а охорона готелю відганяла журналістів від входу.

.

Музичний супровід банкету забезпечували зірки української естради Таїсія Повалій та Стас Михайлов, який виступає у стилі “шансон”, особливо популярному у кримінальному середовищі. Серед подарунків ювілярові був піднесений новий Мерседес представницького класу, на якому замість державних номерів красувалися літери “АП” (“архієпископ Павло”). Вартість цієї моделі значно перевищує 100 000 доларів США. Винуватець урочистостей прийшов на банкет в яскраво-червоному підряснику (свого часу він дав згоду балотуватися в депутати від Комуністичної партії України).

Як зізнався Стас Михайлов, він виконував для митрополита Павла частушки. “Людина чудова, щастя йому”, – сказав Михайлов про митрополита, який має репутацію одного з найбагатших ієрархів УПЦ МП.

Співачка Таїсія Повалій розповіла журналістам, що хотіла виконати пісню “Два кольори”, проте, побачивши поряд з митрополитом Павлом його маму, вирішила заспівати пісню “Поговори зі мною, мама”.

За календарем день народження митрополита Павла 19 квітня, проте на цей день припав Великий вівторок, тому урочистості перенесли на початок травня, пише Кредо.ру

на фото: зали ресторану “Русь”