Такі дані опитування читачів, яке впродовж двох тижнів проводив сайт “За Збручем”. У ньому взяли участь майже п’яти тисяч тернополян.

рейтинг подій 2011 року на ТернопільщиніЖартівлива неіснуюча партія пивоманів набрала більше чверті голосів, а саме 26%. Більше ніж тисяча наших читачів, мабуть, втомилися від пустопорожніх обіцянок, чвар та політичної реклами і не бачать партії, яка може гідно представити їхні інтереси в міськраді.

На другому місці з 20% опинилася “Свобода”, яка володіє всією повнотою влади в місті. На минулих виборах партійці на чолі з Кайдою та Надалом здобули майже удвічі більше.

На почесному третьому місці з 11% опинилася “Батьківщина”. Можливо, частина тернополян скучила за Юлією Тимошенко та її вірним соратником Василем Деревляним, якого не видно і не чути багато років.

Подолати прохідну планку у 5% і потрапити до міськради можуть ще шість політичних партій. Це “Самопоміч”, якій готовий довірити голос кожен десятий тернополянин, Блок Петра Порошенка з 8%, а також Громадянська позиція на чолі з непримиренним опонентом мера Надала і “Свободи” Петром Ландяком, екс-соратники Януковича з Опозиційного блоку, радикали Олега Ляшка та проект олігарха Ігоря Коломойського “Укроп”.

Пасе задніх, згідно результатів опитування партія “Народний контроль”. Їй мало що “світить” на наступних виборах.