У Заліщицькому районі з робочим візитом побував перший заступник начальника управління МВС України в області полковник міліції Валерій Гіль. Керівник провів особистий прийом громадян, поспілкувався з читачами місцевої газети «Колос», редакція якої організувала «пряму телефонну лінію» для жителів району, а також провів робочу нараду з місцевими правоохоронцями.

Люди, які прийшли на прийом, цікавилися проблемами організації роботи місцевих дільничних інспекторів міліції. Для прикладу, сільський голова із Добровлян висловив стурбованість тим, що міліціонеру, який обслуговує цей населений пункт, щодня доводиться долати багатокілометрову відстань. Правоохоронець обслуговує декілька населених пунктів, а жителі села потребують щоденного спілкування з місцевим шерифом.

Жителі району зацікавлені у тому, щоб міліціонери постійно cтежили за дотриманням правил дорожнього руху на автошляхах. Особлива увага відрізку дороги у самих Заліщиках. Тут встановлений один світлофор, який десятками років не працює, відсутні дорожні знаки, які б обмежували інтенсивність руху транспорту. Керівники районної держадміністрації та міста запропонували, що можна найближчим часом реально зробити для вирішення цього питання.

Зацікавленість як у правоохоронців, так і керівників району викликала інша проблема – встановлення відеокамер, з допомогою яких можна було б відслідковувати ситуацію на під’їздах до районного центру та у самих Заліщиках. Перший заступник начальника обласного УМВС доручив зв’язківцям управління вивчити можливості та допомогти встановити необхідну апаратуру.

Під час зустрічі з керівниками районної влади адміністрація пообіцяла всіляку підтримку місцевим правоохоронцям, щоб вже найближчим часом міліцейські оперативні групи за невеликий проміжок часу виїжджали на повідомлення жителів району про скоєння злочинів та правопорушень.

У Заліщицькому райвідділі міліції за результатами інспектування проведено робочу нараду. Критичні зауваження, пропозиції щодо поліпшення роботи райвідділу висловили керівники усіх служб обласного УМВС, які напередодні не тільки вивчили роботу підрозділу, а й надали дієву допомогу у вирішенні багатьох питань.