Депутати міської ради дозволили товариству з додатковою відповідальністю «Таксопарк» змінити цільове призначення земельної ділянки на проспекті Степана Бандери, де зараз знаходиться автофірма. Площу 1,33 гектара віддадуть під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудинковими приміщеннями громадського призначення.

.

Це рішення найбільше запитань і застережень викликало у депутата-будівельника Василя Лила, головний офіс фірми якого знаходиться якраз поруч із таксопарком. Але його аргументи не переконали ні міського голову, ні більшість у міській раді. В результаті 31 голос «за», з яких 28 належить саме «свободівцям». Водночас міський голова Сергій Надал не бачить причин для хвилювання.

– Потрібно сказати, що по багатьох питаннях завжди виникають у певних депутатів зауваження, застереження, є своє бачення. Даний проект рішення пройшов дві комісії. Одна з комісій – земельна –  погодила даний проект рішення. Комісія з питань будівництва мала свої певні зауваження. Але рішення, яке прийнято сьогодні, воно ж не є кінцевим. В будь-якому випадку таксопарк буде звертатися до міської ради за отриманням технічних умов, за містобудівними умовами і обмеженнями. А вони видаються виключно до тих вимог, до тих державних будівельних норм, які сьогодні існують. І шляхом видачі державних будівельних норм, будуть усунуті будь-які, якщо вони є, скажімо так, неточності чи недоопрацювання, – вважає мер.

Додамо, що вчора у порядку денному з понад ста питань 66 стосувалися землі.