60 музичних гуртів, 9 іноземних команд, 4 сцени, 60 метрів квадратних простору для розваг – такі цифри міжнародного рок-фестивалю «Файне місто». Цього року захід відбудеться вже втретє і триватиме не два, як раніше, а три дні – 3-5 липня. Усе дійство проходитиме в тернопільському аеропорту.

фестиваль, Файне містоОсобливість третього фестивалю в тому, що його організатори єдині встигли домовитися з гуртом «Скрябін» про виступ у фестивальному сезоні 2015. З дозволу рідних, музиканти гурту та друзі Андрія, вирішли зібратися на «Файному Місті» для того, щоб відіграти концерт пам’яті Андрія Кузьменка.

– Гурт Скрябін ми оголисили одним з перших на фестивалі, – розповідає один із організаторів фестивалю Володимир Пасяка. – І не думали, що доведеться це робити вдруге, тільки вже без Кузьми. Ми вважаємо, що його пісні й надалі повинні звучати на великих концертних майданчиках і дарувати тільки позитивні та чесні емоції. Це буде виступ-шана великій Людині, яка змінювала своїми піснями свідомість мільйонів, дарувала їм любов, сміх і просту людську дружбу.

Вперше серед багатьох українських фестивалів до Тернополя приїдуть з виступами офіційні триб’ют-групи, які мають ексклюзивне право виконувати кавери легенд світового року таких, як АC/DС, Rammstein, Metallica, Scorpions, Iron Maiden, Sum 41. На головній сцені «Файного міста» своє 10-річчя відсвяткують хлопці з гурту “Бумбокс”, а білоруси “Brutto” везуть нову революційну програму “Партизан-Рок”. У рамках заходу виступлять такі відомі гурти як Елізіум, The Нardkiss, O.Torvald, Jinjer, Vivienne Mort, Табула Раса, Фіолет, Тінь сонця, Тостер, Роллікс, Один в каное та інші. Цього року, за словами організаторів, значно розшириться географія учасників фестивалю. Крім українських виконавців будуть представлені гурти з Австралії, Франції, Швеції, Австрії, Польщі, Грузії, Росії та Білорусі.

фестиваль, Файне містоДля відвідувачів фестивалю на території “Файного Міста” працюватиме наметове містечко, забезпечене питною водою і дровами, яке цілодобово перебуватиме під належною охороною. Окрім цього, працюватиме вело- та автопарковка, прокат велосипедів, мистецькі студії просто неба, боді-арт і татусалони та безліч інших активітетів. Абонемент на три дні в платне наметове містечко коштує 80 гривень. Квиток на три дні фестивалю обійдеться в 460 гривень. Придбати квитки можна в касах різних міст України, через інтернет та у промоутерів. Детальніше про це можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю.

Ольга Трач