Прокуратура Козівського району Тернопільської області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями санаторію «Десна», які змовившись зі службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю, допустили розтрату майна санаторію, вартістю понад 8 млн. грн.

353301Встановлено, що фізична особа, будучи одночасно засновником ТзОВ, у судовому порядку вимагав від службових осіб санаторію «Десна» стягнути в його користь понад 9 млн. грн., які санаторій нібито йому заборгував за надані послуги та поставлений товар.

Насправді, як з’ясувала прокурорська перевірка, надані санаторію послуги та товари були фіктивними.

Проте, службові вищезгаданого ТзОВ та посадовці санаторію «Десна» за попередньою змовою незаконно передали позивачу матеріальні цінності санаторію «Десна» – а це комплекс будівель і споруд та інше рухоме і нерухоме майно на загальну суму понад 8 млн. грн. у рахунок погашення вищезазначеного боргу.

За даним фактом прокуратура Козівського району внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).