У Тернопільській області тривають роботи з подолання наслідків негоди. Про це повідомили у територіальному управлінні ДСНС.

Станом на 10:00 23-го березня без електропостачання залишаються 17 населених пунктів області. Через замети порушено шляхове сполучення з 372 населеними пунктами.

В ніч з 22 на 23 березня був затруднений проїзд на дорогах державного значення: Н-02 «Тернопіль – Львів» (поблизу села Озерна), М-19 «Тернопіль – Кременець – Рівне» (поблизу міста Збараж).

Пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 34 виїзди для надання допомоги людям у снігових заметах, в результаті яких вивільнено із снігових пасток 126 транспортних засобів, в яких знаходилось 371 людина, з них 54 дитини.

На проблемних ділянках працює спеціальна та важка інженерна техніка. Її залучення здійснюватиметься негайно, з урахуванням ситуації на дорогах та у разі звернень громадян про допомогу.

Управлінням ДСНС у місцях де очікувався утруднений проїзд автотранспорту додатково розгорнуто 2 пункти обігріву для надання допомоги населенню. Зокрема, поблизу сіл Підлісці Кременецького (об’їзна дорога м. Кременець) та Хмелівка Теребовлянського районів розгорнуто пункти обігріву ДСНС.

Усі пожежно-рятувальні підрозділи області переведено на посилений варіант несення служби.