Святкування Дня перемоги на Тернопільщині проходить спокійно. Про це повідомили увідділі зв’язків з громадськістю УМВСУ в області.

“Об одинадцятій годині ранку дев’ятого травня в обласному центрі розпочалася церемонія покладання квітів до Пагорба Слави у Старому парку. Під звуки військових маршів керівники області, представники громадських організацій, тернополяни та гості вшанували пам’ять полеглих. Правоохоронці приєдналися до присутніх – вони також поклали квіти до меморіалу та вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з найкровопролитнішої війни в історії людства. Панахиду за полеглими у грізні сорокові відправили священики різних конфесій. До присутніх звернулися керівники області, ветерани війни. Правоохоронці подбали, щоб ці заходи відбулися спокійно, без правопорушень. – ідеться у повідомленні. – Після цього до Пагорба Слави з партійними прапорами надійшли представники лівих партій,з якими були й ветерани війни. У дискусію із ними щодо правомірності використання партійних стягів вступили окремі депутати від ВО “Свобода”. Міліціонери стали між конфліктуючими, які не дійшли згоди. Бажаючі вшанувати пам’ять полеглих у війні вирушили до меморіалу у супроводі правоохоронців, які намагалися не допустити протистояння людей із різними політичними вподобаннями. Поблизу меморіалу представники лівих партій та ветерани організували імпровізований мітинг під вигуки окремих невдоволених. Правоохоронці не допустили порушень громадського порядку”.

За офіційними даними, в області відбулося та ще проходить близько тридцяти масових заходів. У Тернополі у святкуванні Дня перемоги, за даними ОДА, взяли участь близько восьми тисяч людей. Громадський порядок забезпечують понад сімсот працівників міліції.

Фото “20 хвилин”