20 дерев до 20-ї річниці Незалежності України посадили сьогодні на території Теребовлянської обласної гімназії-спецшколи-інтернату. Садили їх разом школярі Тернопільщини і Рівненщини. Туї та ялинки привезли з Острозького району.

Про це повідомляє телеканал TV-4.

Як годиться, хлібом-сіллю зустрічали у Теребовлі гостей з Острога Рівненської області. З навчальними закладами сусідньої області Теребовлянська обласна гімназія-інтернат, каже її директор, дружить давно. У розмові з колишнім директором одного з інтернатів, а тепер очільником управління Рівненської облдержадміністрації і народилась ідея спільно посадити алею.

– В співбесіді з начальником управління Іваном Вєтровим виникла ідея, що вони нам нададуть допомогу в посадці туй і ялинок. В Теребовлянському районі їх ще трудно придбати, тому він сказав, що він заспонсорує на честь 20-річчя Незалежності України, – розповів директор Теребовлянської обласної гімназії-спецшколи-інтернату Михайло Михайлюк.

– Це туї, вирощені в нашій теплиці, тому що це наша безпосередня робота – вирощення для озеленення ландшафту території школи і прилеглих територій, – додає керівник шкільного лісництва «Вікова діброва» Оженинської школи-ліцею Острозького району Рівненської області Світлана Сорочук.

Юні лісники посадили вже не менше півсотні дерев, тому теребовлянським школярам давали консультації, як правильно доглядати за туями і ялинами. Про те, що задля посадки ще кількох дерев у своєму житті довелось їхати до Теребовлі, не шкодують.

Алея з туй і ялин, посаджена сьогодні, вже не перша у Теребовлянській гімназії спецшколі-інтернаті. Підростає й алея яблунь.

– В нас існує акція “Посади дерево”. Кожен учень школи має відповідну територію. А випускники – це в нас вже традиція. Минулого року випускники садили яблуневу алею. Цього року буде алея випускників туї та ялини, – каже Михайло Михайлюк.