Аби вирішити свої фінансові проблеми, двоє непрацюючих жителів Козівського району вдалися до крадіжки. Легкої наживи пішли шукати до сусідського господарства.

Повідомлення про крадіжку надійшло до працівників Козівського райвідділу міліції із села Росохуватець. 61-річний чоловік, який звернувся за допомогою до міліціонерів, просив розшукати злодіїв, які викрали з його подвір’я два електродвигуни. Як з’ясувалося, заявник сам не проживає у даному селі, тут у нього у спадок від батьків залишився будинок. Чоловік лише часу від часу навідується до господарства.

Під час чергового візиту на власника чекав неприємний сюрприз – невідомі, зірвавши навісний замок, залізли до підсобного приміщення. Винесли звідти два електродвигуни.

Працівники райвідділу швидко розшукали крадіїв. Ними виявилися двоє місцевих 20-річних жителів. Обоє ніде не працюють, не навчаються, живуть за рахунок батьків. Крадені електродвигуни молодики планували здати на металобрухт, та завадили міліціонери.

Ось так фінансові негаразди обернулися для обох молодих людей проблемами із Законом. Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 частина 3 Кримінального кодексу України (крадіжка).