Хвиля втрати парафій Московським Патріархатом докотилася  до села Соснівка на Шумщині. Змінити юрисдикцію віряни хочуть через те, що місцевий батюшка з УПЦ МП  відмовився хоронити мешканку села тільки через те, що вона сповідалась українською мовою в іншого священика.

Про це повідомляють місцеві мешканці у соціальних мережах.

«В селі Соснівка священик Московського Патріархату відмовився похоронити бабцю через те, що її посповідав священнослужитель Української Православної Церкви Київського Патріархату. Хоча померла була прихожанкою нашої церкви і справно сплачувала йому кошти на зарплату, а цього року навіть наперед. Хіба є цьому виправдання? Не похоронити людину тільки за те, що вона була посповідана українською мовою».

Нелюдський вчинок московського батюшки, який несумісний ні з нормами суспільної моралі, ні із Законами Божими викликав шквал обурення серед мешканців Шумщини:

– «Коли люди нарешті зрозуміють-сепаратисти не тільки на Сході,вони між нами ходять. Де любов до ближнього?Де совість?Де співчуття?Де мораль?»

– «Я думаю, немає різниці хто її сповідав, він був повинен її похоронити..»

– «Я теж вважаю,що в кожній професії є обов’язок подобається це чи ні. Тим більше,якщо це священик»

– «Піп не правий»

– «ЦЕ не священик, а справжнє л……но»

– «Шо за прихоті людські він слуга Богу чи слуга бабла. Треба було йому придложити 1000$а тоді побачили кому він вірний.(немає різниці якої віри людина аби у своєму житті воно зробила для людей”А це і є віра як для себе так і навколишніх”/У моєму розумінні з “священика треба зняти хрест нехай не позорить людську расу”!це моя думка,перед Богом ми одинакові і по-своєму достойні,а ні хтось буде рішати за:шо у богів граємось.”

– «Уявіть себе на місці родини. Що треба було самим,як самогубцю бабцю поховати без священика?»

– «Тут немає слів я в шоці».