Тривають розбірки між тернопільськими політиками на тему, хто більший патріот і менший боягуз. Нагадаємо, на черговій сесії «свободівці» хотіли пропихнути заяву до Януковича, Литвина і Азарова на захист української мови.

Зайве говорити, що тим трьом адресатам всілякі заяви, обласна рада, і , зрештою, українська мова до лампочки. Зате Олексій Кайда з товаришами могли би товкти себе кулаками в груди, про те, які вони великі захисники солов’їної. На жаль чи на щастя в залі не набралося голосів навіть для того, щоби внести проект заяви до розгляду. Після сесії свободівці вирішили звалити всю вину за провал на УНПістів та «депутатів-тушок», які перебігли будувати стабільність з Муцом і Гочем. І якщо «тушки» на критику змовчали, бо тепер їм взагалі балакати не дозволено, то костенківці вирішили відгавкнутися. Доручили це зробити не комусь з відсутніх на сесії обласних депутатів, а нардепу Джоджику. Давно ми не чули від цього пана таких емоцій. Ось заява, зі скороченнями:

«Українська народна партія заявляє про чергову провокацію з боку ВО “Свободи” та її представників у Тернопільській обласній раді.
30 вересня було розповсюджено заяву про те, що фракція УНП нібито відмовилася підтримати звернення до Президента України з вимогою зняти з голосування законопроект “Про мови» …. Представники ВО “Свобода” пішли на свідому провокацію, зробивши все, щоб звернення не було прийнято і Тернопільщина у «дурному вигляді» прозвучала на всю Україну.
Зокрема, не було належним чином організоване засідання Тернопільської обласної ради. Про це депутати повідомлялися в авральному режимі. Внаслідок того в сесійній залі зібралося лише 70-75 депутатів, причому від 10 до 20 депутатів представляли провладну депутатську групу «Стабільність і реформи». Незважаючи на ці обставини, а, можливо, і, користуючись нечисельною присутністю фракцій УНП та «Нашої України», голова облради запропонував внести в порядок денний звернення. Таким чином, Українська народна партія вважає, що Олексій Кайда як голова Тернопільської обласної ради зробив все, щоб відповідне голосування було провалене…
Мета цієї провокації – дискредитація національно-демократичних сил. Очевидно, у такий спосіб керівництво “Свободи” вирішило приховати повну управлінську некомпетентність своєї політичної сили на Тернопіллі та відвернути увагу громадськості від невиконання програми ВО “Свобода”, з якою ця політична партія йшла на вибори 2009 року.
Українська народна партія нагадує: подібними провокативними методами свого часу користувалися каральні органи НКВС для протидії УПА, коли організовували різного роду провокації від імені національного підпілля.»

ZZ вважає, що після такої заяви «Свободі» або треба викликати Джоджика на дуель, або терміново шукати для екзекуції якогось НКВДиста.