Як нам стало відомо, в стані тернопільської опозиції розпочалися переговори щодо того, хто замінить на посаді першого заступника голови облради, прихованого “регіонала” Сергія Тарашевського.

Барна, БицюраМи розповідали, що про його можливе усунення з посади заявили представники “Батьківщини” та “Свободи”.

Наразі союзники по боротьбі не можуть узгодити спільну кандидатуру. У “Свободі” дебати йдуть навколо двох кандидатур – заступника Надала Леоніда Бицюри та голови міської організації Романа Навроцького. Об’єктивно більші шанси має Бицюра, який має і відповідний досвід, і позитивну репутацію. “За” Навроцького натомість може “вписатися” Кайда. Дружина Навроцького працює його помічником. Однак у Навроцького також  є слабке місце –  поява публікацій в інтернет-виданнях про причетність до розбазарювання грошей Євромайдану.

Поки “свободівці” з’ясовують відносини, свій кандидат з’явився у  “Батьківщини”.  Це близький товариш Романа Заставного, активний громадський діяч та депутат Степан Барна. Він один з двох депутатів в облраді,  які мали стосунок до Фронту змін Яценюка. Інший “фронтовик” Іван Навольський нещодавно вступив др фракції “Єдиного центру”. Шанси Барни бути обраним залежать від столичних розкладів, адже “штиків” для обрання серед депутатів у нього немає. Все буде залежати від домовленостей “Батьківщини” та “Свободи”.