10 березня в Американській Торгово-промисловій палаті в Україні відбудеться презентація нашого міста. Сьогодні оцінити доробок міської ради мали змогу місцеві журналісти.

– Основне завдання презентації – дати певну ідею, певний так званий меседж для тих, хто в Тернополі, можливо, ніколи не був. Вона не є просто набором фотографій або слайдів. Наскільки буде можливо за цих 7-10 хвилин зовсім чужій людині зрозуміти за цією інформацією, що являє собою Тернопіль. Презентація також перегукується із стратегією розвитку міста, – прорекламував член виконкому на громадських засадах Владислав Стемковський.

Окрім головних окрас нашого міста, презентація відображає також ідеї щодо створення нових розважальних комплексів.

– Усім відомий острівець закоханих у парку Шевченка – назва «Маленька Венеція» – проект відпочинкового комплексу у вигляді острівця в стилі італійської Венеції з рестораном, навколо якого в зимовий час буде льодова ковзанка, а в літній – водне плесо, по якому плаватимуть справжні італійські гондоли. Спортивний комплекс «Арена розваг» – реконструкція картодрому з будівництвом арени розваг, спортивний комплекс в складі траси картодрому, ковзанки та скейт-парку. Спортивно-розважальний комплекс «Фортеця» – це влаштування літнього молодіжного спортивно-розважального комплексу, – розповіла головний спеціаліст управління стратегічного розвитку міста Уляна Андрійчук.

Додамо, що Тернопіль стане другим містом в Україні, яке репрезентує себе у Американській Торгово-промисловій палаті. До нас це вже зробили представники Луцька.