На місці самовільної забудови у парку Національного відродження, яку вчора почали розвалювати, згодом буде відновлене джерело. Йому нададуть статус пам’ятки природи.

.

– У нас є програма «Тернопільське джерело». Згідно із рішенням сесії від 20.06.2011 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території пам’ятки природи «Тернопільське джерело» тут буде проведено благоустрій території і буде відновлене джерело у тому вигляді, яким воно було колись, – повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста Микола Лесів.

Нагадаємо, вчора у парку Національного відродження почали демонтувати самовільну забудову, котру незаконно звела невизнана офіційною церквою релігійна громада. Сектанти відчайдушно захищали капличку – кидалися під колеса екскаватора та билися з міліцінерами. Ці події висвітлювалися центральними ЗМІ та викликали неабиякий резонанс.

Наразі ж на місці споруди планують тимчасово залишити хрест.

– Згідно із рішенням міської ради про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування виконуються роботи по знесенню незаконної споруди, яка встановлена без усіляких дозволів у парку Національного відродження. Всі ікони ми прибрали і віддали цим людям, які збудували цю споруду. На даний час залишились тільки будівельні конструкції, які ми зносимо. Окрім каплички, будуть знесені також паркан і вежа. Єдине, що поки ми не будемо зачіпати, так це встановленого хреста. Ми все-таки релігійні і віруючі люди, і до хреста віднесемося із повагою. Хрест буде залишений тут тимчасово, а потім ми його демонтуємо і віддамо в інші конфесії чи церкви для використання, – зазначив Микола Лесів.

Як зносили капличку, дивіться на відео телеканалу TV-4.

Читайте на цю тему:

Надал зрозумів, завдяки кому збудували сектантську капличку в парку

Як штурмували капличку в парку. Фоторепортаж

Від каплички у парку залишиться лише хрест

Штурм каплички: хронологія подій

Хто відповідальний за демонтаж каплиці сектантів. Список

Сектантську каплицю розсвячують і демонтують прямо зараз!

Міськрада вирішила знести капличку біля “джерельця”!