Як стало відомо з неофіційних джерел, адміністрацією Порошенка розглядається питання призначення на посаду голови Тернопільської ОДА екс-нардепа Михайла Апостола.

Апостол МихайлоЙого прізвище з’явилося у списку кандидатів на місце Сиротюка після того, як на Тернопільщині Народний фронт здобув один з найкращих по Україні результатів. Незважаючи на те, що свої вибори по Теребовлянському округу Апостол програв, у нього з’явилася перспектива отримати партійну квоту на посаду голови ОДА. У цьому прагненні його нібито підтримує земляк та однопартієць Роман Заставний, який отримав депутатський мандат за списком Яценюка. Колишнього мера та фермера пов’язують не тільки земляцькі “ласківецькі” стосунки. Останні роки вони спільно боролись проти лідерства Василя Деревляного у тернопільській “Батьківщині” та були разом виключені з партії Тимошенко.

Нагадаємо, що Апостола, який до депутатсва займався агробізнесом, неодноразово пов’язували з інтересами найбільшого латифундиста України івано-франківця Олега Бахматюка, який має дуже приязні стосунки з оточенням Порошенка. Найближчим часом цей агрохолдинг може придбати частину імперії іншого латифундиста Івана Гути. Цікаво, що останній рік Апостол різко критикував діяльність структур Гути. І, очевидно, що його поява на адміністративній посаді посилить позиції Бахматюка у переговорах з “Мрією”.

Цікаво, що Апостол також влаштовує місцевих порошенківців, у яких немає готової кандидатури на місце Сиротюка. Натомість Степан Барна отримає можливість працевлаштувати на посади заступників голови та керівнивників ОДА співробітників виборчого штабу, а також “роздати слонів” небагаточисельним спонсорам кампанії.