Цьогоріч фестиваль «Братина», що сьомий рік поспіль проводиться  в лісі біля підніжжя Данилової  гори (с. Стіжок Шумського району), був проведений з особливим розмахом та зібрав неймовірну кількість людей. За попередніми даними, співробітники міліції  нарахували близько 20 тисяч гостей. Люди їхали автобусами, бусами, власними авто, мотоциклами, роверами та підводами… Для цього постарався цьогорічний генеральний меценат фестивалю – голова благодійного фонду “Галичина-Волинь” Володимир Клименко. Усі ями та ямки на дорозі були ретельно засипані. 

На  самому фесті гості почувалися цілком вільно і весело: сиділи, лежали на траві, висіли на соснах і просто танцювали у натовпі.

Концертна програма видалася цікавою та насиченою – виступали  переможці пісенного конкурсу «Гремислава» (до речі,  коло учасників цього року розширилося далеко за межі Тернопільщини). Та родзинкою цьогорічного фестивалю став виступ гурту «ТІК». «Народні» хлопці подарували свої нові та вже улюблені публікою хіти. З приїздом спеціального гостя фестивалю, а також надсучасною сценою та звуком допоміг генеральний меценат «Братини» – президент фонду «Галичина-Волинь» Володимир Клименко.

Сам він прокоментував цю подію так: «Ця місцина  на Тернопільщині – надзвичайно гарна. Не маю слів передати свого захоплення, як мені тут подобається… А щодо того, чому фінансую фестиваль – то мабуть тому, що саме збереження народної спадщини є те, що зачіпає мою душу. В минулому році це був кінофестиваль «Молодість», цьогоріч – «Братина». Також є багато  творчих планів і на майбутнє, до прикладу, подумуємо, що було би незле зробити сьогоднішнє свято Всеукраїнським, щоби сюди приїздили з наметами та вдихали фестивального духу».

До речі, українською мовою політик і фінансист спілкується без акценту.