Цього року День Міста у Тернополі святкуватимуть цілий тиждень. Окрім насиченої концертної програми, чемпіонатів з водно-моторного спорту та повітроплавання, організатори обіцяють і приїзд високопоставлених гостей з-за кордону.

.

За словами міського голови Сергія Надала, в період з 20 по 28 серпня до нас завітає понад пів сотні представників з інших країн світу.

– Ми очікуємо на приїзд чималої кількості гостей. Зокрема, дали вже підтвердження близько шістдесяти чоловік іноземних делегацій. Це мери і заступники з наших міст-побратимів, представники різного роду посольств тих країн, з якими місто Тернопіль або міська рада мала певні стосунки чи відносини. Крім того, запрошення розіслані міським головам обласних центрів України. Є вже підтвердження від частини із них. Тобто, захід буде досить представницький, і я сподіваюся, що нам вдасться провести його на належному рівні, сказав мер.

До речі, прийматимуть поважних гостей у новому-старому кінотеатрі.

– Як і обіцяли, до Дня Незалежності ми відкриємо «Український дім «Перемога». Там буде і зал для кінотеатру, і величезне фойє для проведення різного роду мистецьких заходів. До речі, ми якраз хочемо саме там зробити урочистий прийом всіх делегацій, які приїдуть у Тернопіль, – додав Сергій Надал.

Зауважимо, що урочисто відкрити «Український дім «Перемога» планують 27-го серпня.