Черговий закордонний вояж тернопільських чиновників буде до Франції?

Як ми повідомляли, в інвестиційному рейтингу конкурсу “Європейські міста та регіони майбутнього 2012-2013″ Тернопіль посів перше місце. Місцева влада вважає це своєю заслугою. Оскільки від початку каденції нинішньої міськради залучення інвестиції є головним пріоритетом роботи. Акцент зроблений саме на іноземному інвесторі. Тому, каже міський голова Сергій Надал, у минулому році було так багато закордонних відряджень міських чиновників.

– Багато хто питався, а де результат, а що толку, що ви були там, чи там. Тобто, результат не приходить одразу на наступний день. Чимала робота була зроблена із містами-побратимами і різними містами у Європі. Чимала робота була пророблена з торгово-представницькими місіями різних посольств і європейськими, і американськими, – зауважує мер.

Саме наслідком цього і став рейтинг, у який Тернопіль раніше жодного разу ще не потрапляв. 7 березня у Франції відбудеться велика інвестиційна виставка, в рамках якої і буде вручена дана відзнака. Запросили туди і тернопільську делегацію. Як запевняє Сергій Надал, цю поїздку також використають для залучення конкретних інвестицій. Позитивний досвід у цьому вже мають наші міста-сусіди.

– Я особисто говорив з Садовим (мер Львова – прим. авт.), говорили і з рівненчанами. Виявляється, Львів туди вже їздить три роки. Кожного року їм вдається знайти когось з інвесторів, хто приходить працювати на Львів. Так само рівненчани дали інформацію, що одного з інвесторів, котрий працює в Рівному, вони залучили саме після участі у цій виставці, – повідомив міський голова.

Тому мер розраховує, що даний рейтинг стане не лише додатковою рекламою для Тернополя, а й можливістю залучити додаткові інвестиції в місто.