Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до організації та проведення акції до дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, які потребують уваги.

Вже шостий рік поспіль Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ, БФ Карітас спільно з вищими навчальними закладами, школами, громадськими організаціями, соціальними центрами, спільнотами Тернополя організовують благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде». У рамках акції волонтери – помічники Святого Миколая – розносять подарунки до свята Святого Миколая (солодощі, книги, канцтовари, іграшки, засоби гігієни) для більше тисячі дітей, які не з власної волі, а через бідність, соціальну незахищеність, малозабезпеченість своїх родин не відчують свята, не радітимуть життю, не дочекаються під подушкою гостинців від дитячого улюбленця Миколая. Метою акції, також, є вшанування пам’яті великого благодійника святого Миколая, щоб звернути увагу громадськості на важливість доброчинності та вияву милосердя.
Запрошуємо усіх бажаючих матеріально, фінансово чи у зручний для Вас спосіб долучитися до організації та проведення акції.

Подарунки (солодощі, книги, канцтовари, іграшки, засоби гігієни) можна приносити у приміщення НСОУ ПЛАСТ за адресою м. Тернопіль, вул. Федьковича, 11 (тел.: 096 275 4950, 40 04 84) та Катедральний Собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до 16 грудня 2010 року, а також благодійні фінансові внески можна залишати у банках-скриньках з позначкою акції.

Крім того, кожен бажаючий має можливість стати волонтером – «помічником Святого Миколая», а саме:
– допомагати у зборі подарунків у вузах, у школах, організаціях, при парафіях до 16 грудня;
– пакувати подарунки на Фабриці Святого Миколая 17 та 18 грудня
з 10:00 до 19:00;
– розносити чи розвозити (за допомогою власного авто) подарунки по домівках потребуючих дітей нашого міста 18-19 грудня з 15:00 до 21:00.

Тож закликаємо всіх жителів та гостей міста Тернополя проявити милосердя і допомогти потребуючим дітям відчути радість довгоочікуваного малечею свята Святого Миколая.