Як стало відомо, народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко не підписав коаліційну угоду про створення більшості у Верховній Раді.

Нардеп з ВО Свобода Михайло Головко під Слов'янськомЗагалом, об’єднання навколо президента Петра Порошенка та глави нового уряду Арсенія Яценюка назбирало вже 302 підписи. У коаліцію, крім Головка, не бажають входити колишні регіонали-мажоритарщики та представники «Опозиційного блоку».

Варто зауважити, що свободівець Михайло Головко у своїй недавній передвиборчій боротьбі використовував підтримку Блоку Петра Порошенка, УДАРу та Народного фронту. Та поки молодий політик вирішив не підтримувати своїх колишніх соратників.

Народний депутат України Михайло Головко, який обраний у 164 окрузі на Тернопільщині, не голосував за призначення Арсенія Яценюка Прем’єр-Міністром України. Разом із ним не голосували і інші свободівці.

 Таким чином Михайло Головко знехтував підтримку Народного Фронту Арсенія Яценюка під час позачергових виборів.

 Нагадаємо, фронтовики не висували кандидата у 164 виборчому окрузі, де балотувався Михайло Головко. Свободівець вважався узгодженим кандидатом. Попередньо Головко та інші однопартійці Тягнибока не підтримали Володимира Гройсмана на посаду голови Верховної Ради України.

 На вчорашніх вечірніх зборах Блоку Петра Порошенка їх лідер Юрій Луценко висловив думку, що всі нардепи, які не підписали коаліційну угоду, вважаються опозиціонерами на рівні з екс-регіоналами, пише tenews.te.ua